KURUMSAL

2008 yılında kurulmuş olup, bilişim teknolojileri, yazılım, fotokopi makinalar, yazıcılar ve tonerler ile ilgili yılların getirmiş olduğu çeşitlilik ve birbirinden farklı modelleri yakından takip ederek ve bilgi birikimimizi, deneyimimizi, siz değerli müşterilerimize sunmaya ve ihtiyaçlarınıza bu yönde hizmet vermeye hazırız.

Şirketimiz Genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal firmalara verdiğimiz Destek ile ile Bilgisayar, Yazılım, Toner, Fotokopi Makinaları sektöründe bölgesinde öncü firmalardan olmuştur.

Amacımız ; Çağdaş standartlarda teknolojiyi yakından takip ederek en kaliteli makina ve modelleri sizlere en ekonomik biçimde sunmak ve  hizmeti(satış sonrası) sürekli geliştirmektir.

Avantajlarımız ;

Özen ve Güleryüz - Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız istediğiniz zaman sizlere destek vermeye 7 / 24 hazır bulunmaktadırlar.

Profesyonellik ve Dinamizm - Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat.

Bilişim Teknolojileri Alanda Kaliteli Hizmet

ASTEKNİK BİLGİSAYAR
TEKLİF FORMU
Asteknik Bilgisayar olarak;; bizimle bu panel aracılığı ile iletişime geçtiğiniz taktirde uygun fiyat garantisi, profesyonel ekibimiz ile sizlerle kısa süre iletişime geçeceğiz ve istediğiniz ürün, model cihaz veya cihazları piyasanın çok altına bir fiyata sizlere temin edeceğiz...
TEKNİK SERVİS FORMU